KONST / Skulptur & konsthantverk / Golvvas (dds) 4058110

nr 405 8110

Anders Bruno Liljefors

(1923-1970), Sverige

Golvvas (dds), Anders B Liljefors, ABL Gustavsberg Studio, höjd: 36[skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 10 april 2006

10/4 15:46:49 1      ledande budet*

Anders Bruno Liljefors

Läs mer om Anders Bruno Liljefors